Пронајден Наум Петревски - потрагата по пејачот со среќен крај

Откако се прошири веста по медиумите дека јахтата на наум Петревски исчезнала во невремето во Сиднеј, додека тој ловел риба и се забавувал со уште 5 пријатели, доаѓаат среќни вести.

Ексклузивно за ВЕЧЕР, Зуица Лазова, сопругата на Наум откри дека се е во ред со пејачот и потенцираше дека екипа веќе ги пронашла и се на пат за назад.

- “Во ред се, сега ги слушав, се враќаат”, накусо, но вознемирено прокоментира пејачката.

 

 

 

20.06.2018 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега