Промена за чиста 10-ка: Катарина Ивановска го смени имиџот (ФОТО)

Манекенката Катарина Ивановска го промени имиџот.

Имено таа ја промени бојата на својата коса.

 Убавицата со новиот имиџ се пофали на социјалната мрежа Инстаграм каде што објави видео на кое што со заводлива насмевка на лицето позираше со новата фризура.


 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 19:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега