Професорката Силјановска на Фејсбук - Најческа или не знае или се глупира

 
07.05.2014 - 15:56
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега