Пробала фарба за коса која менува боја на топло - еве како испаднало

 

Една од најновите „лудости“ на денешницата е дефинитнво бојата за коса која се менува во зависност од топлината. Ако можеби мислите дека станува збор за трик и дека тоа не е возможно, грешите.

Две влогерки одлучиле да откријат дали станува збор за мит или вистина.

Погледнете како изгледало сето тоа:

 

 

 

14.09.2017 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа