Приведен манијак кој допирал малолетник по телото

Полициските службеници од СВР Битола вчера го уапсиле 50-годишниот Т.Ј. од Битола.

Т.Ј. претходно во неговиот дом допирал малолетник по телото и го принудил и тој него да го допира.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава“, соопштија од полицијата.

26.09.2022 - 16:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега