Пристигна третото дете во кланот Кардашијан- родителите пресреќни

Ким Карадшиан и Кание Вест станаа родители по трет пат. Славното семејство доби девојче, објави TMZ.

Бебето беше износено и родено од сурогат мајка. Идентитетот на жената остана во тајност, иако во неколку наврати ја бркаа папараците.

Според медиумот се уште не се знае каде се родило бебето – во Сан Диего, каде живее сурогат мајката, или во Лос Анџелес, каде што се родени другите две деца на риалити ѕвездата – 5-годишната Норт и 3-годишниот Сент.

 

 

 

17.01.2018 - 12:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа