Принцот Вилијам и Кејт со свое секс- видео !?

Во јавноста веќе подолг период се зборува дека постои секс-видео снимка од Принцот Вилијам и Кејт, што веројатно е најбараната снимка во светот , но со оглед на реалноста таа снимка сигурно никогаш нема да излезе во јавноста.

Компанијата Vivid Entertainment, светскиот лидер во дистрибуција на секс снимки од познати личности, објавила дека „сина крв“ е на листата на најбарани парови за секс снимки за оваа година.

Кејт (31) и Вилијам (31) се први на листата веќе три години. Бременоста на Кејт ја направи уште попопуларна, како и нивниот здрав изглед и стил кој го претставуваат во јавноста.

21.01.2014 - 18:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега