Прилепчанка се јавила во полиција: Малолетник и ја допирал ќерката по телото

Во 12,00 часот вчера во Полициската станица Прилеп 43-годишна жена од Прилеп пријавила дека нејзината малолетна ќерка била допирана по телото од 15 годишен малолетник во неговиот дом во Прилеп.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 15:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега