Прилепчанец вршел полови дејствија врз 22-годишник

Прилепската полиција поднесе кривична пријава против А.А.(41) од Прилеп, поради сомнение дека извршил кривично дело полови дејствија врз друго лице.

Како што информираат од СВР Битола, на 3 август во Прилеп, пријавениот со употреба на физичка сила извршил полови дејствија врз 22-годишник.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега