Пријателите на сопругот на Беквалац се заканија: "Оставете го зошто сме бесни"

 

Лука не е добро, плаче и се кае. Неговите родители не се добро, неговиот татко е неодамна опериран.

Ова се зборовите на пријателот на сопругот на Наташа Беквалац, кој се нашол во станот на Лука каде дошла екипа на српскиот Курир.

- Оставете го на мира, ќе дојдат инаку другите другари кои се бесни, се заканил пријателот.

По скандалот пејачката веќе поднесе барање за развод.

 

 

 

16.04.2018 - 19:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа