Презентација на проектот за вински продавници

Во Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство денеска ќе биде презентиран проектот за отворање вински продавници низ градовите во Македонија.

Според најавите, на презентацијата ќе присуствуваат министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Димовски и неговиот заменик Зоран Коњановски.

29.12.2013 - 10:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега