Превртено возило стои кај Народна банка во Скопје

 

 

Патничко моторно возило „БМВ“ со скопски регистарски таблици, утринава во 9:40 часот се превртело на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“ во Скопје.Како што информираат за МИА од МВР, полициските службеници од СВР Скопје се на терен, и за сега немаат информации дали има повредени.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2020 - 11:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега