Претепано момче пред дискотека во Градски Парк

Скопјанец пријавил дека бил нападнат, пред ноќен клуб во парк.

На 15 мај во 13.00 часот, 29- годишниот М.Д од Скопје пријавил дека на 13 мај (недел) околу 01 часот и 30 минути, на влезот на ноќен клуб лоциран во Градски парк, бил физички нападнат од неколку непознати лица.

Се преземаат мерки  за пронаоѓање на сторителите и за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

17.05.2018 - 14:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега