Пресврт: После сѐ што доживеа со Соња, го дочека уште едно изненадување

 

Последните неколку месеци за Аца Лукас не беа баш пријатни. Бројни скандали, развод и тешка обвинување.

Но, на настапот кој синоќа го одржал во странство, девојките носеле тесни маички со натпис: „Ацо, со тебе сме“.

Лукас веднаш го сподели изненадувањето со своите следбеници на друштвените мрежи, а судејќи по тоа се чини дека овој гест баш го расположил.

 

 

 

13.09.2017 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа