Преслатко видео прегледано повеќе од 20 милиони пати: Роналдо ги разнежи фановите (ВИДЕО)

Светски познатиот фудбалер Кристијано Роналдо има 4 деца, од кои три се од сурогат мајка, а едно од неговата вереница Георгина.

Првото дете на Роналдо е синот Кристијано Роналдо Џуниор, чие раѓање беше објавено во јули, 2010 година преку социјалните мрежи. 

Неколку години подоцна, исто така од сурогат мајка тој доби близначиња, а кратко потоа беше објавено дека е бремена и неговата девојка Георгина која му роди уште една ќерка.

Деновиве на Инстаграм тој објави преслатко видео заедно со неговата ќерка која бара бакнежи од татка си, а видеото е прегледано повеќе од 20 милиони пати.

„Како да не се вљубам во мојата принцеза“ напиша гордиот татко.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

How can i not fall in love with my sweet princess ?!

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on Dec 10, 2019 at 9:09am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 15:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега