Премиерот Никола Груевски денеска ќе ја посети млекарницата „Суташ“

Претседателот на Владата Никола Груевски денеска ќе ја посети Балканската млекарница „Суташ“.

 

 

15.01.2014 - 10:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега