Пред пораѓај доживеа голема загуба: Актерката во солзи се прости од пријателот

Ева Лонгорија, 43-годишната актерка која треба да се породи, доживеа тажен момент пред пораѓајот, кога и почина кученцето кое долго го чуваше.

- Имаше 15 години или 96. кучешки. Ме исполни со љубов за сето тоа време. Беше мое бебе пред ова во мојот стомак, секогаш ќе ми недостига, напиша таа велејќи дека солзите не и престануваат.

 

 

 

16.06.2018 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега