Пред да се истетовирате, овде погледнете како воопшто ви стои таа тетоважа

 

Одамна помина времето кога луѓето морале да ги кријат тетоважите на работно место или пред авторитетите, кои сакале да ги импресионираат.

Сепак, ставањето на мастило на телото со причина предизвикува страв, бидејќи никој не знае како изгледа тетоважата.

Пред дефинитвно да се одлучите да се тетовирате, симнете ја на вашиот паметен телефон апликацијата InkHunter и погледнете како тетоважата изгледа на вашето тело.

Оваа апликација им овозможува на корисниците сами да ја нацртаат посакуваната тетоважа и да видат како изгледа на нивното тело.

Пробајте и одлучете се.

 

 

 

28.07.2017 - 09:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа