Пред 13 години сите ја обожаваа во „Ѕвездите на Гранд“ - денес никој не би ја препознал Славица Чуктераш

 

Пејачката Славица Чуктераш учествуваше во првата сезона „Ѕвезде Гранда“ откако оствари прилично добра кариера.Нејзините песни сите ги знаевме и со задоволство ги пеевме, а за неа секога беа одбирани најубавите.

Таа пред неколку години целосно се повлече од јавноста, се омаже за фудбалерот Владимир Аврамов и роди девојче. Денес понекогаш се огласува на друштвените мрежи, а скоро секоја нејзина објава иако ретка, завршува во медиумите.

Како и да е, денес Славица неспорно изгледа одлично.

 

 

 

 

21.10.2017 - 10:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа