Позната водителка откри дека Роналдо и платил за саат време во кревет: „Беше многу агресивен, но се брзо се заврши“

Не е тајна дека познатио фудбалер Кристијано Роналдо често ги полни страниците со секс скандалите, а позмато е дека е слаб и на проститутките.

Познатата бразилскаТВ водителка и манекенка, но и поранешна Мис Бум Бум, Андреса Урах го откри своето сексуално искуство со фудбалскиот ас во својата книга  "I died to live" .

Пред да биде позната водителка, Андреса се занимавала со елитна проституција, а нејзините услуги можеле да си ги дозволат само оние со длабоки џебови.

„До својата 27 година, својата интима ја поделив со стотина мажи, можеби со илјада. Своето тело го претворив во ефтина роба“ рекла таа.

Била една од најбараните во Бразил, па брзо му паднала во очи и на Роналдо.

„На Роналдо ме препорачаа двајца други фудбалери, па тој ми се јави и ме праша дали нависѕина го имам најдобриот задник во Бразил“ открива Андреса.

„Додека бев во лифтот срцето ми чукаше забрзано бидејќи знаев дека секунди ме делат од средба со Роналдо.Кога чукнав на вратата ме пречека со насмевка и ме покани да влезам.Поразговаравме кратко и потоа само ме грабна. Имавме груб и див секс, не се надевав дека е таков.Беше многу агресивен во кревет. Се се заврши многу брзо“ напишала во својата книга Андреса.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 10:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега