Познат идентитетот на едниот од загинатите во сообраќајката на Првомајска

Дваесетгодишниот С.Ш од село Батинци е едно од момчињата кои настрадале вчера во тешката сообраќајна несреќа на Првомајска, дознава А1он. С.Ш. управувал со возило Голф 5.

Две момчиња настрадаа на лице место при директен судир на две возила.

Дел од роднините на загинатите загубиле свест од траорната слика на смачкани автомобили и мртви тела.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.06.2019 - 08:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега