Пожар во Мичурин (ФОТО)

Голем пожар избувна во Мичурин, а на лице место пристигнаа противпожарни екипи за да го стават огнот под контрола.

Во пожарот била зафатена една стара барака, а засега нема информации дали некој живеел во неа.

Се очекуваат повеќе детали во текот на денот.

 

01.07.2022 - 14:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега