Пожар во Центарот на Скопје - се издига густ чад

Пожар во централното градско подрачје во Скопје, во близина на трговскиот центар Рамстор и комплексот клиники „Мајка Тереза“, пренесе Курир.

Се гледа голем чад од куќа која гори на улицата Јордан Мијалков во центарот на Скопје.

 

 

 

22.09.2018 - 15:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега