Пожар избувна во викендичка во Скопје

 

Во викендичка во село Побожје, сопственост на 38-годишниот А.Р. од Скопје, вчера во 22:20 часот настанал пожар, при што изгорел првиот кат. Како што пренесуваат од МВР, повредени лица нема, а од екипа на Бригадата за противпожарна заштита пожарот бил целосно локализиран. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.09.2019 - 16:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега