Пожар избувна на Партизанска

Околу 01.45 часот во СВР Скопје пријавен е пожар во деловен простор на булеварот „Партизански одреди“.

Пожарот е изгаснат од Противпожарната единица од Скопје.

Извршен е увид и се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2020 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега