Повторно во центарот на вниманието - Карлеуша со својот изглед ја воодушеви широката маса

 

Јелена Карлеуша е една од најзгодните, но и најдобро облечените српски пејачки. Таа повторно го „срушила“ Инстаграм со новата провокативна фотографија која ја објавила.

Позирала во елегантна комбинација, а лајкови и коментари доаѓале од сите страни. За околу 3 часа оваа фотографија добила повеќе од 50.000 корисници.

 

 

 

 

 

14.11.2017 - 10:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа