Повторно провоцира: Георгина позираше со децата, но сите гледаа во еден друг детаљ (ФОТО)

Партнерката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, редовно 'провоцира' на социјалните мрежи.

Откако објави семејна фотографија од капење, на која е опкружена со децата и носи танга, многумина забележаа уште попровокативна фотографија од најпознатата девојка на фудбалерот.

На фотографијата таа лежи на кревет со 2-годишната ќерка, а фановите брзо заклучиле дека е гола, бидејќи на едната фотографија брадавицата ја покрила со емоџи.

 
 
 
View this post on Instagram

Cómo le gusta compartir siestas con mamá cuando no está papá Tus abrazos me fortalecen y llenan el alma de amor

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 10, 2020 at 6:15am PDT

Спорната фотографија ја објавила на Инстаграм-стори, како дел од колажот, а кога избирала кои фотографии да стојат на нејзиниот профил подолго од 24 часа, неа ја изоставила.

Сепак таа денеска повтрно на „стори“ објави фотографија од себе си најахта и децата кои мирно спијат во позадина, но преден план е бујното деколте на Георгина.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.08.2020 - 14:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега