Повторно исчезна од јавноста: Меланија ја нема со недели

Американската прва дама Меланија Трамп остана без половина соработници во канцеларијата поради блокадата која ја поминува американската влада.

Таа има десетина соработници, а половина од нив се на принуден и неплатен одмор.

Поради недостиг на пресонал, Белата куча е затворена за посети и било какви настани.

Она што многумина ги загрижи е фактот дека Меланија не е видена во јавност од 26- ти декември, иако е активна на социјалните мрежи.

Јавноста нестрпливо го чека нејјзиното појавување, а некои веќе почнаа да шпекулираат дека има проблем со сопруфот кој и е неверен, или пак проблеми со здравјето.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега