Последната фотографија од Драган Вучиќ (ФОТО)

Познатиот музичар и водител, Драган Вучиќ почина денеска на Клиниката за инфективни болесто во Скопје.

Водители, новинари, музичари се простија со Вучиќ.

Последното што Вучиќ го објави на својот Инстаграм профил е фотографија каде во двор шета желка и во свој шеговит стил прокоментира: „Ај нека ми забрани некој да си го шетам миленичето. Работава е снајди се“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.05.2020 - 19:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега