После толку долго време Карлеуша проговори – откри зошто ѝ е лута на Цеца

Јелена Карлеуша се присетува дека на почетокот на кариерата нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ немала убави зборови за неа и оти не ѝ дала никаква поддршка.

Цеца ѝ рекла дека никогаш нема да успее во шоу бизнисот и дека е дебела.

-Се сеќавам дека Цеца ми рече дека никогаш нема да бидам ѕвезда. Ми рече дека добро пеам, но дека сум дебела. Тука се зафркна. Дали е некој роден да биде ѕвезда тоа се гледа, се присети Карлеуша.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.09.2019 - 23:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега