После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насме сите (ВИДЕО)

 

Српската пејачка Лепа Брена во последно време на своите настапи ја прати „лоша среќа„

Во два наврати веќе и се случи да падне на бина, а при настапот во Охрид и пукна фустанот.

Овојпат Брена, при изведба на една од нејзините песни, танцува на бината потполно без ритам а во еден момент почна и да крева нозе, па публиката можеше да види дека носи и црна долна облека.

 

 

 

13.08.2017 - 13:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа