После објавата дека ја изневерува, вереникот на Џенифер Лопез фотографиран со огромна модрица под окото (ФОТО)

Алекс Родригез на 9- ти март и подари огромен дијамантски прстен и ја побара за жена двојата девојка Џенифер Лопез.

Меѓутоа само неколку дена подоцна , поранешниот бејзбол играч Хосе Канесенко објави дека Алекс ја изневерува Џеј Ло и тоа со поранешната сопруга.

Ден по објавата на Хосе, Џенифер и Алекс се фотографирани  на аеродром во Флорида на враќање од Бахамите, видно нерасположени, а при тоа забележана е и огромна модрица под левото око на Родреигез.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 14:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега