После информациите дека се разведува од сопругот Шехерезада донесе важна одлука: „Подготвена сум“

Халит Ергенц и Берѓузар Корел веќе некое време се во центарот на вниманието, откако се појави информација дека се разведуваат.

Имено, се шпекулираше дека нивниот брак е во криза бидејќи Халит наводно ѝ бил неверен на Шехерезад.

ознатиот пар им пркоси на гласините така што на социјалните мрежи објавија фотографии на кои ја претставија својата вистинска семејна идила.

Таа сега сите ги изненади откако соопшти дека е подготвена за промени во својот живот. Како што најави. Корел започнува со диета, а започна и со тренинзи.

„Сега сум подготена. Влегов во процес на слабеење. Моето тело нема ќе изгледа онака како што сакам. Тогаш ќе бидам среќна“, напишала Береѓузар во опис на фотографијата во спортско издание.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.11.2020 - 22:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега