После апсењето на аеродром се огласи старлетата Сораја- еве што кажа

 

По објавата дека старлетата Сораја е уапсена вчера, веднаш по слетувањето на авионот на аеродромот Никола Тесла во Белград се огласи и таа самата.

-Се е во ред, никој не ме уапси, отидов како граѓанин да дадам изјава - била кратка Сораја.

Таа во полициската станица , отишла за да даде изјава за неодамна запалениот автомобил, кој таа го возела подолго време а не бил на нејзино име.

 

 

 

 

11.10.2017 - 10:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа