После аферата со Врањеш, со Инстаграм профилот на Карлеуша се случи нешто чудно

Огњен Врањеш вчера објави нова фотографија на својот Инстаграм профил, и за рекордни три часа собра 10.000 лајкови, па се чини дека успеа да ја испровоцира пејачката бидејќи тој изгледа среќен и задоволен, додека таа шета со таблети во рацете.

Карлеуша на снимање на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ е снимена како влегува во автомобил, а во рацете држи кутија со таблети.

Се чини дека со оваа објава ја испровоцира Карлеуша, па таа направи нешто неочекувано.

Имено голем број на луѓе забележаа дека таа забрани да се коментира под нејзините објавени фотографии, па пристап до коментарите нема апсолутно никој.

Зошто пејачката се одлучила на ваков чекор засега не е познато.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.01.2019 - 21:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега