Порно актерка призна дека нема партнер, па се обиде да најде преку Инстаграм

 

Порно актерката Наталија Стар откри дека бара партнер преку социјалните мрежи и дека е отворена за сите предлози.

-Опуштена сум и барам нов партнер, рекла таа.

Меѓутоа кога ја прашаа каков тип на мажи преферира  таа ги изненадила сите и одговорила „Бредли Купер или Тор“ но сепак нагласила дека е отворена за предлози.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Your favorite instagram model just washed up l !!

A post shared by Natalia Starr (official) (@natalialandx) on Oct 18, 2019 at 11:54am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Natalia Starr (official) (@natalialandx) on Oct 30, 2019 at 12:35pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

So im nominated for the @pornhub awards BEST snap !! Can ya VOTE for me ! K thanks photo by @tessoreillyofficial

A post shared by Natalia Starr (official (@natalialandx) on Oct 5, 2019 at 11:24am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.11.2019 - 17:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега