Поранешното момче и се самоуби - поранешниот вереник на пејачката тврди "Опасна е по здравје"

Светот се изненади кога по еден месец врска Аријана Гранде се сврши со нејзиниот партнер Пит Дејвидсон.

Уште поголемо изненадување беше кога парот раскина по четиримесечна врска.

Во септември, Мик Милер поранешното момче на Аријана Гранде со кое беше во врска две години почина од предозирање на наркотици. Многумина тврдеа дека тоа било главната причина за раскинување на парот.

Изгледа Дејдидсон не и простил на Аријана што го остави, па ја блокира на социјалните мрежи, велејќи дека е фатална по здравјето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 14:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега