Поранешната сопруга на српскиот пејач влета во болница - ќеркичката не знае за хоророт

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ со која неодамна се разведе, Ана Севиќ, е во болница и ги моли лекарите да го спасат по страшната несреќа со неговиот автомобил по која е на апарати за дишење.

Ана со солзи во очите дошла во болница, а нејзината ќеркичка која ја има со пејачот не знае што се случило.

Во болница се сите членови на семејството и пријателите на Дарко.

 

 

 

 

 

23.10.2018 - 15:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега