Популарната пејачка го покажа синот - објавила фотографија три дена по раѓањето на синот

 

Популарната српска пејачка три дена по донесувањето на свет на синот кој го крстила Василиј, објавила фотографии од малото бебе.

Гордата мајка, Рада Сариќ на својот Инстаграм профил ја споделила убавата вест со своите фанови.

Рада добила и честитки од своите фанови по повод раѓањето на нејзиниот првенец.

 

 

 

13.10.2017 - 15:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа