„Поминавме низ стресен период“ - не е сјајно во семејството на Карлеуша

Иако во нивниот брак се е во ред, турските медиуми неодамна објавија дека Душко ја изневерил Јелена.

Имено, медиумите пренеле дека Душко ја изневерил пејачката со мистериозна бринета, која е всушност вереница на неговиот пријател, а вечерта кога без заедно фотографирани ја прославуваа заеднички победата на Бешикташ. Јелена ја погодија насловите на турските медиуми.

-„Ние поминавме низ еден многу стресен период, каде беа повредени и тортурирани ни криви, ни должни луѓе, а јас бев исмејувана“ - рекла Јелена која секојдневно се бори со медиумскиот притисок.

 

 

 

18.06.2017 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа