Помина низ тежок период - Марија откри зошто веќе не води ТЛЗП

 

Шоуто „Твоето лице звучи познато“ е на самиот почеток од новата сезона,  но без препознатливата Марија Килибарда, која помина тежок период откако се разведе. Таа откри зошто не е водителка сезонава.

-Се врзав за таа емисија, ја доживував како сопствено чедо, тоа тоа е далеку од авторски проект. Јас бев само домаќин. Но, ја сакав таа енергија, тој хаос кој гледачите не го гледаат ниту замислуваат. За жал, повеќе не работам за ТЛЗП, но од друга страна имам приоритет, а тоа се прекрасни емисии на кои моментално работам, објаснува Килибарда во интервју за NOIZZ.

 

 

 

12.10.2017 - 14:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа