Полицијата запре возило и отвори кутија со бонбони - се запрепасти од она што го најде

Полицијата во Србија остана шокирана откако запре возило во Обреновац, а во него во кутија за бонбони најде хероин во тежина од 200 грама.

Дрогата била најдена во автомобил марка голф, а возачот бил веднаш приведен и однесен во полиција каде ќе остане 48 часа.

 

 

 

 

22.09.2018 - 13:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега