Полицијата врши претрес во домот на Миленко Неделковски

Полицијата врши претрес во домот на Миленко Неделковски во скопското село Ржаничино, пренесе ТВ 21.

Неделковски попладнево беше приведен а тоа го најави самиот Неделковски кој што на својот „Фејсбук“ статус напиша дека е дојдена полиција да го апси.

 

 

 

 

22.10.2018 - 20:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега