Полицијата влезе во домот на Боки 13

Полициски службеници во моментов вршат претрес во домот на Бојан Јовановски познат како Боки 13, пренесува „Курир“.

Очевидци за порталот велат дека пред неговата куќа се наоѓа полициско возило и неколку полицајци во цивилка.

Бојан Јовановски денес беше лишен од слобода на ГП Богородица при обид за излез од државата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.07.2019 - 20:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега