Полицијата упадна во куќата на Бибер - пронајдена е дрога!

Откако го направи скандалот со фрлање јајца на куќата на соседите Џастин Бибер беше пријавен во полицијата, која при претрес во неговиот дом нашла поголемо количество на дрога. Конечно се разоткри причината за ваквото недолично однесување на деветнаесет годишниот пејач.

15.01.2014 - 13:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега