Полицаец пријавил кај колегите дека прима закани

Во  00,45 часот полициски службеник пријавил дека во 23,45 часот додека бил во неговиот дом, на неговиот мобилен телефон му се јавил 27-годишниот С.Р.  и почнал да му упатува закани по животот. 

Причина за заканите била поднесена кривична пријава против С.Р.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

21.07.2018 - 14:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега