Подгответе се за промена - УХМР со најава за времето утре

Утре на места ќе има зголемена облачност и ќе дува засилен северен ветер.

За време на викендот ќе биде променливо облачно.

Во недела и во понеделник ќе има повремени врнежи од дожд, а на повисоките планини повремен снег.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2020 - 23:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега