Подгответе се на време: Без вода овие делови на Скопје

 

Поради уличен дефект ф2 на улица „Серава“ 120, прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од оваа улица.

Како што известуваат од ЈП „Водовод и каназлизација“ прекинот ќе биде во периодот од 09:00 часот до 15:00 часот. 

 

 

 

14.03.2018 - 14:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа