Подготвена за забава: Цеца објави видео на Инстаграм - за минута 50.000 прегледи

 

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за најголема ѕвезда на Блаканот.

Таа објавила кратко видео на кое е во бел фустан и само тоа било доволно да добие голем број позитивни коментари од фановите.

„Подготвена за журка“. - напишала Цеца во опис на видеото.

 

 

 

12.08.2017 - 10:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа