Почна да се стемнува - ова се моменталните температури во Македонија

 

Ова се температурите вечерва во Македонија.

 

 

 

 

16.04.2018 - 19:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега